Один з важливих косметичних чоловічих засобів це бальзам для бороди. До складу такого бальзаму входять тільки натуральні інгредієнти, серед яких бджолиний віск, корисні масла, рослинні екстракти. Щільна текстура бальзаму дозволяє зручно його використовувати. У наш час виробники пропонують найрізноманітніші аромати: лісових трав, сосни, розмарину. Кожен зможе знайти щось для себе. Бальзам для бороди має безліч незаперечних переваг. Бджолиний віск забезпечує якісне укладання навіть самих неслухняних волосся протягом усього дня. Рослинні масла захищають волосся від погодних особливостей. Бальзам надає лікувальну дію, покращуючи зовнішній вигляд волосся, вони стають м'якими і блискучими.
Бальзами для бороди
Бальзам для бороди має щільну консистенцію і його легко наносити на пальці, після чого втирати в шкіру і бороду. Використовують бальзам відразу після душу, на ще трохи вологе волосся. Якщо у Вас велика борода, тоді бальзам потрібно наносити зверху вниз. Якщо Ви маєте невелику борідку, тоді можете втирати бальзам незалежно від напрямку росту волосся. Завдяки бальзаму, стайлінг збережеться протягом усього дня, головне не переборщити з кількістю засобу. Буде досить пари грам, після чого трохи почекати, щоб бальзам вбрався. В кінці дня помийте бороду, змив бальзам звичайною водою. Звертайте увагу на склад продукту, так як в ньому може бути компонент, на який у Вас алергія. Деякі бальзами мають кремову консистенцію, їх можна зберігати у ванній, інші потрібно тримати тільки в холодильнику.
Ефект від бальзаму для бороди
Крім натуральних олій, ефірних масел і вітаміну Е в бальзам для бороди додають також бджолиний віск. Цей інгредієнт надає продукту невеликі фіксують властивості. Бджолиний віск є унікальним продуктом, зі складом такої складності, що його досі не можуть відтворити штучно. У ньому дуже багато корисних речовин серед яких домінує вітамін А, пом'якшувальний і живить шкіру, а також має протизапальний ефект. Бджолиний віск вбирається в шкіру трохи довше масла. Його пряму дію полягає в окутиваніе кожного волоска і створенні захисного шару. Цей шар не дає живильних елементів швидко вимиватися, а шкідливим речовинам проникати в усередину структури волосся.